Menu Zavřeno

Seznam členů

Výrobci

Evidenční čísloPříjmení a jménoBydlištěe-mailwebDruhy hmyzuRegistrovaný chov (certifikace pro potravinářství)Členem od
SVH01Papoušek IvanHostim 177, 67154 Hostimpapeksro@atlas.czinsect-papek.euPotemník moučný, stájový a peruánský, šváb argentinskýAno24.3.2016
SVH02Vyskočil RadekBžany 65, 41501 Teplicebiovhv@seznam.czPotemník moučnýNe24.3.2016
SVH03Formánek RadekPodluhy 157, 26801 Podluhyformanek.robert@seznam.czPotemník moučnýNe24.3.2016
SVH04Mgr. Foršt PetrRáby 62, 53352 Rábyinfo@broukarna.czbroukarna.czCvrček domácí a banánový, saranče stěhovavá a všežravá, potemník moučný, peruánský a stájový, šváb argentinský, turkistánský a šedýNe29.12.2016
SVH05Kytýr JaroslavZachrašťany 113, 50401 Nový Bydžovchovatell@centrum.czNe29.12.2016
SVH07Bednář Jakub Wolkerova 1596, 73801 Frýdek Místek jakub@farmapython.cz farmapython.czPotemník peruánský, sarančataNe8.3.2018
SVH13Ing. Kovařík PavelSklenářská 396/4, 74301 Bílovechrom@email.czPotemník moučnýNe13.6.2019
SVH14Šourek RichardChlum 66, 38801 Blatnáczechworm@gmail.comPotemník peruánskýNe13.6.2019
SVH15Púpava JanHviezdoslavova 68, 94701 Bánska Bystricainfo@tenebrio.sktenebrio.skPotemník moučnýNe28.11.2019
SVH16Ing. Jehlík JosefNa Královce 31/4, 10100 Praha 10josef.jehlik@gmail.comNe28.11.2019
SVH19Špruček DanielZedníkova 19/54, 77400 Olomoucsprucekdaniel@seznam.czCvrček banánový, saranče všežravá, šváb argentinský a turkistánskýNe28.2.2020
SVH28Bc. Frkalová MagdaLubojaty 13, 74292 Bílovecmfmail@seznam.czPotemník moučnýNe24.6.2021
SVH29Ing. Scharf JaroslavPetřínská 1072/2, 32600 Plzeňscharf@blackfoodmarket.czblackfoodmarket.czPotemník moučnýAno3.3.2022
SVH32Hrala IvanU Hranic 5, 10000 Praha 10branenkahmyz@gmail.comBráněnka, zavíječ voskový, kyjatka hrachová, šváb argentinskýNe3.3.2022

Zpracovatelé

Evidenční čísloPříjmení a jménoBydlištěe-mailwebDruhy hmyzuSchválení provozovny (certifikace pro potravinářství)Členem od
SVH17Ing. Švingr PetrSmetanova 1390, 25801 Vlašimpetr.svi@centrum.czbroukey.czPotemník moučný a peruánský, cvrček domácíNe28.2.2020
SVH20Sloupenský LiborŽamberecká 483, 51754 Vamberklibor@wormup.comwormup.comPotemník moučnýAno28.2.2020
SVH21Dostál AdamSvatopluka Čecha 2672/100, 61200 Brnogrig.dostal@gmail.comgrig.czCvrček domácíNe1.10.2020
SVH24Underground Food s.r.o.Zeiberlichova 160/72, 64400 Brnoinfo@ugf.czugf.czPotemník moučnýNe24.6.2021
SVH25Ing. Škraňka JanMasarykova 955/53, 77900 Olomouchonza@youstoryup.czPotemník moučný a stájovýNe24.6.2021
SVH26Ing. Kovařík Petr MBALeskovec nad Moravicí 20, 79368farmerio@email.czfarmerio.czPotemník moučný, cvrček domácíAno24.6.2021
SVH30doc. Ing. Falta Daniel Ph.D.Borodinova 4, 62300 Brnodaniel.falta@mendelu.czmendelu.czPotemník moučný, cvrček domácí, bráněnkaNe3.3.2022
SVH31Václavík MilanNové sady 988/2, 60200 Brno – středcrunchyworms.info@gmail.comcrunchy.czPotemník moučnýAno3.3.2022
SVH32Čtvrtečka FrantišekTyršova 72, 28104 Plaňanyhade2@seznam.czPotemník moučný, cvrček domácíNe25.8.2022
SVH33Ing. Schovánek JaroslavKomenského 298, 74201 Suchdol and Odrouschovanek@entobombs.czentobombs.czNe25.8.2022